LNE-36V320WAAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LNE-36V320WAAA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LNE-36V320WAAA |
|---|---|
| Výrobce | Delta Electronics |
| Popis | LED DRVR CC/CV AC/DC 36V 8.9A |
Product parameter
| Part Number | LNE-36V320WAAA | Výrobce | Delta Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | LED DRVR CC/CV AC/DC 36V 8.9A | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1227 pcs | Datový list | LNE-36V320WxxA Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup | 36V |
| Napětí - Izolace | 3.85kV | Napětí - vstup (Min) | 90VAC |
| Napětí - vstup (Max) | 305VAC | Typ | Constant Current, Voltage |
| topologie | AC DC Converter | styl koncovky | Wire Leads |
| Velikost / Rozměry | 9.92" L x 3.54" W x 1.72" H (252.0mm x 89.9mm x 43.7mm) | Série | LNE-320W |
| hodnocení | IP65 | Příkon (W) | 320W |
| Ostatní jména | 1145-1268 | Provozní teplota | -40°C ~ 70°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Chassis Mount |
| Funkce | OCP, OTP, OVP, SCP | Účinnost | 94.5% |
| stmívání | Analog, PWM | Detailní popis | 8.9A 36V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output |
| Proud - výstup (Max) | 8.9A | schválení | UL |