PML-12V100W1AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PML-12V100W1AA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PML-12V100W1AA |
|---|---|
| Výrobce | Delta Electronics |
| Popis | AC/DC CONVERTER 12V 100W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | PML-12V100W1AA | Výrobce | Delta Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 12V 100W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 12V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC | Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 6.22" L x 3.82" W x 1.50" H (158.0mm x 97.0mm x 38.0mm) | Série | PML |
| Příkon (W) | 100W | Provozní teplota | -10°C ~ 70°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Požadováno minimální zatížení | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | Adjustable Output |
| Účinnost | 86% | Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 8.5A | schválení | CB, CE, CCC, cURus, TUV |