PMT-24V200W1AM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PMT-24V200W1AM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PMT-24V200W1AM |
|---|---|
| Výrobce | Delta Electronics |
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 200W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PMT-24V200W1AM | Výrobce | Delta Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 200W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 24V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC | Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm) | Série | PMT |
| Příkon (W) | 200W | Ostatní jména | 1145-1076 |
| Provozní teplota | -10°C ~ 60°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Požadováno minimální zatížení | - | Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | Adjustable Output |
| Účinnost | 88.5% | Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 8.8A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 8.8A | schválení | CB, cURus |