V48SH3R325NNFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V48SH3R325NNFA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V48SH3R325NNFA |
|---|---|
| Výrobce | Delta Electronics |
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 100W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 35 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | V48SH3R325NNFA | Výrobce | Delta Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 100W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2415 pcs | Datový list | V48SH3R325 Series |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 3.3V |
| Napětí - Izolace | 1.5kV | Napětí - vstup (Min) | 36V |
| Napětí - vstup (Max) | 75V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.8mm x 9.5mm) | Série | Delphi V48SH |
| Příkon (W) | 100W | Obal | Tray |
| Paket / krabice | 8-DIP Module, 1/16 Brick | Ostatní jména | 941-1059 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 118°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Účinnost | 91% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 75V Input |
| Proud - výstup (Max) | 25A | Ovládací prvky | Enable, Active Low |