domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > AP7341-36FS4-7
AP7341-36FS4-7
AP7341-36FS4-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AP7341-36FS4-7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number AP7341-36FS4-7
Výrobce Diodes Incorporated
Popis IC REG LINEAR 3.6V 300MA 4DFN
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number AP7341-36FS4-7 Výrobce Diodes Incorporated
Popis IC REG LINEAR 3.6V 300MA 4DFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 524558 pcs Datový list AP7341(D)
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.27V @ 150mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.6V Napětí - Výstup (Max) -