B3100CE-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B3100CE-13 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B3100CE-13 |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Popis | DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo a RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B3100CE-13 | Výrobce | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo a RoHS |
| Dostupné množství | 411579 pcs | Datový list | B370(B,C)E - B3100(B,C)E |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 790mV @ 3A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V | Dodavatel zařízení Package | SMC |
| Rychlost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Série | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-214AB, SMC |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 150°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Diode Type | Schottky | Detailní popis | Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMC |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 300µA @ 100V | Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 3A |
| Kapacitní @ Vr, F | 105pF @ 4V, 1MHz |