DMN10H220LQ-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DMN10H220LQ-7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DMN10H220LQ-7 |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Popis | MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | DMN10H220LQ-7 | Výrobce | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Popis | MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 719923 pcs | Datový list | DMN10H220LQ |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Vgs (th) (max) 'Id | 2.5V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±16V | Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-3 | Série | - |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 220 mOhm @ 1.6A, 10V | Ztráta energie (Max) | 1.3W (Ta) |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 401pF @ 25V | Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 8.3nC @ 10V |
| Typ FET | N-Channel | FET Feature | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 4.5V, 10V | Drain na zdroj napětí (Vdss) | 100V |
| Detailní popis | N-Channel 100V 1.6A (Ta) 1.3W (Ta) Surface Mount SOT-23-3 | Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 1.6A (Ta) |