DMP2003UPS-13
DMP2003UPS-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DMP2003UPS-13 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DMP2003UPS-13
Výrobce Diodes Incorporated
Popis MOSFETP-CHAN 20V POWERDI5060-8
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
In Stock 92370 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number DMP2003UPS-13 Výrobce Diodes Incorporated
Popis MOSFETP-CHAN 20V POWERDI5060-8 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 92370 pcs Datový list DMP2003UPS
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Vgs (th) (max) 'Id 1.4V @ 250µA
Vgs (Max) ±12V Technika MOSFET (Metal Oxide)
Dodavatel zařízení Package PowerDI5060-8 Série -
RDS On (Max) @ Id, Vgs 2.2 mOhm @ 25A, 10V Ztráta energie (Max) 1.4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-PowerTDFN
Ostatní jména DMP2003UPS-13DITR Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 8352pF @ 10V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 177nC @ 10V
Typ FET P-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 2.5V, 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 20V
Detailní popis P-Channel 20V 150A (Tc) 1.4W Surface Mount PowerDI5060-8 Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 150A (Tc)