MSB15MH-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MSB15MH-13 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MSB15MH-13 |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Popis | BRIDGE RECT 1P 1KV 1.5A 4MSBL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo a RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MSB15MH-13 | Výrobce | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Popis | BRIDGE RECT 1P 1KV 1.5A 4MSBL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo a RoHS |
| Dostupné množství | 263934 pcs | Datový list | MSB15MH |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Peak Reverse (Max) | 1kV |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.1V @ 1.5A | Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | 4-MSBL | Série | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 4-SMD, Flat Leads |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Diode Type | Single Phase | Detailní popis | Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Surface Mount 4-MSBL |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 5µA @ 1000V | Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 1.5A |