PI3V312QE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PI3V312QE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PI3V312QE
Výrobce Diodes Incorporated
Popis IC VIDEO MUX/DEMUX 2X1 16QSOP
(v amerických dolarech)
97 pcs
Product parameter
Part Number PI3V312QE Výrobce Diodes Incorporated
Popis IC VIDEO MUX/DEMUX 2X1 16QSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65911 pcs Datový list PI3V312~
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Napájení, Single (V +) 3.3V
Napětí - Napájení, Dual (V ±) - Spínací obvod SPDT
Dodavatel zařízení Package 16-QSOP Série -
Obal Tube Paket / krabice 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Rezistence při stavu (Max) 8 Ohm
Počet kanálů 4 Obvod multiplexeru / demultiplexu 2:1
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Detailní popis Switch IC 4 Channel 16-QSOP Číslo základní části PI3V312
Aplikace - -3 dB šířka pásma 500MHz