PT74HC164WF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PT74HC164WF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PT74HC164WF |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Popis | IC LOGIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | PT74HC164WF | Výrobce | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Popis | IC LOGIC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5393 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Série | - |
| Detailní popis | Element Bit per Element Output |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
PT75-1260 - Výrobci:
API Delevan - Popis:
FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH - Na skladě:
- Část#:
PT75-1260HM - Výrobci:
API Delevan - Popis:
PT75-1260-VM - Výrobci: