SDT40H100CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SDT40H100CT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SDT40H100CT |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Popis | DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo a RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | SDT40H100CT | Výrobce | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo a RoHS |
| Dostupné množství | 94013 pcs | Datový list | SDT40H100CT, SDT40H100TFP |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 700mV @ 20A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V | Dodavatel zařízení Package | TO-220AB |
| Rychlost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Série | - |
| Obal | Tube | Paket / krabice | TO-220-3 |
| Ostatní jména | SDT40H100CT-ND SDT40H100CTDI |
Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Through Hole | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS Compliant | Diode Type | Schottky |
| Konfigurace dioda | 1 Pair Common Cathode | Detailní popis | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220-3 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 120µA @ 100V | Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | 20A |