ZVP3306FTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ZVP3306FTA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ZVP3306FTA |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Popis | MOSFET P-CH 60V 0.09A SOT23-3 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ZVP3306FTA | Výrobce | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Popis | MOSFET P-CH 60V 0.09A SOT23-3 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 198470 pcs | Datový list | ZVP3306F |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Vgs (th) (max) 'Id | 3.5V @ 1mA |
| Vgs (Max) | ±20V | Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-3 | Série | - |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 14 Ohm @ 200mA, 10V | Ztráta energie (Max) | 330mW (Ta) |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Ostatní jména | ZVP3306FTR | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 50pF @ 18V | Typ FET | P-Channel |
| FET Feature | - | Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 10V |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | 60V | Detailní popis | P-Channel 60V 90mA (Ta) 330mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3 |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 90mA (Ta) |