ZXTS1000E6TC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ZXTS1000E6TC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ZXTS1000E6TC |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Popis | TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ZXTS1000E6TC | Výrobce | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Popis | TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5448 pcs | Datový list | ZXTS1000E6 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 12V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 240mV @ 100mA, 1.25A | Transistor Type | PNP + Diode (Isolated) |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-6 | Série | - |
| Power - Max | 885mW | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | SOT-23-6 | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence - Přechod | 220MHz |
| Detailní popis | Bipolar (BJT) Transistor PNP + Diode (Isolated) 12V 1.25A 220MHz 885mW Surface Mount SOT-23-6 | DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 200 @ 500mA, 2V |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 10nA | Proud - Collector (Ic) (Max) | 1.25A |