200MDP1T3B2M7RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 200MDP1T3B2M7RE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 200MDP1T3B2M7RE |
|---|---|
| Výrobce | E-Switch |
| Popis | SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 200MDP1T3B2M7RE | Výrobce | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 23431 pcs | Datový list | 200MDP1T3B2M7RE Drawing200 Series Datasheet |
| Kategorie | Spínače | Napìtí - DC | 20V |
| Napìtí - AC | 20V | styl koncovky | PC Pin |
| přepínač Funkce | On-On | Série | 200 |
| Panelového výřezu Rozměry | - | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -30°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole, Right Angle, Vertical |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | Osvětlení Type, Color | - |
| Osvětlení | Non-Illuminated | Funkce | Epoxy Sealed Terminals |
| Jmenovitá hodnota proudu | 0.4VA (AC/DC) | Obvod | DPDT |
| Pouzdro závitu | Unthreaded | Pohon Type | Standard Round |
| Pohon Materiál | Brass, Chrome Plated | Pohon Délka | 7.37mm |