domů > produkty > Spínače > Kolébkové spínače > 300AWSP4J6M2QE
300AWSP4J6M2QE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 300AWSP4J6M2QE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 300AWSP4J6M2QE
Výrobce E-Switch
Popis SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number 300AWSP4J6M2QE Výrobce E-Switch
Popis SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 27345 pcs Datový list 300A Series Datasheet300AWSP4J6M2QE Drawing
Kategorie Spínače Napìtí - DC 28V
Napìtí - AC 120V styl koncovky PC Pin
přepínač Funkce Mom-Off-Mom Série 300A
Panelového výřezu Rozměry - Obal Bulk
Provozní teplota -30°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) mechanické Life -
Osvětlení napětí (nominální) - Osvětlení Type, Color -
Funkce Epoxy Sealed Terminals elektrická životnost 30,000 Cycles
Detailní popis Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole Jmenovitá hodnota proudu 5A (AC/DC)