700ASP7B21M2QE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 700ASP7B21M2QE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 700ASP7B21M2QE |
|---|---|
| Výrobce | E-Switch |
| Popis | SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 700ASP7B21M2QE | Výrobce | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 31509 pcs | Datový list | 700A Series |
| Kategorie | Spínače | Napìtí - DC | 28V |
| Napìtí - AC | 120V | Typ | Standard |
| styl koncovky | PC Pin | přepínač Funkce | On-Mom |
| Série | 700A | Panelového výřezu Rozměry | - |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -30°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mechanické Life | - | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | Osvětlení Type, Color | - |
| Funkce | Epoxy Sealed Terminals | elektrická životnost | 50,000 Cycles |
| Detailní popis | Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole | Jmenovitá hodnota proudu | 3A (AC/DC) |