800AWSP9M7QE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 800AWSP9M7QE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 800AWSP9M7QE |
|---|---|
| Výrobce | E-Switch |
| Popis | SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 800AWSP9M7QE | Výrobce | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 34973 pcs | Datový list | 800A Series Datasheet |
| Kategorie | Spínače | Napìtí - AC | 120V |
| Typ | Standard | styl koncovky | PC Pin |
| přepínač Funkce | Off-Mom | Série | 800A |
| Panelového výřezu Rozměry | - | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 800AWSP9M7QE-ND EG4363 Q2711659 |
Provozní teplota | -30°C ~ 85°C |
| mechanické Life | - | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | Osvětlení Type, Color | - |
| Funkce | Epoxy Sealed Terminals | elektrická životnost | 50,000 Cycles |
| Detailní popis | Pushbutton Switch SPST-NO Standard Through Hole, Right Angle, Vertical | Jmenovitá hodnota proudu | 1A (AC) |