D16EES12NRED
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit D16EES12NRED s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | D16EES12NRED |
|---|---|
| Výrobce | E-Switch |
| Popis | SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | D16EES12NRED | Výrobce | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6239 pcs | Datový list | D16, P16, L16 Series Datasheet |
| Kategorie | Spínače | Napìtí - DC | 24V |
| Napìtí - AC | 125V | Typ | Standard, Illuminated |
| styl koncovky | Solder Lug | přepínač Funkce | On-On |
| Série | D16 | Panelového výřezu Rozměry | Circular - 16.00mm Dia |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -20°C ~ 55°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Front | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mechanické Life | 100,000 Cycles | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | 14 VAC/DC | Osvětlení Type, Color | Incandescent, Red |
| Funkce | - | elektrická životnost | 50,000 Cycles |
| Detailní popis | Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front | Jmenovitá hodnota proudu | 8A (AC), 6A (DC) |