GS10.00F130QP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GS10.00F130QP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GS10.00F130QP |
|---|---|
| Výrobce | E-Switch |
| Popis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | GS10.00F130QP | Výrobce | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 115404 pcs | Datový list | GS Series |
| Kategorie | Spínače | styl koncovky | PC Pin |
| přepínač Travel | 0.30mm | přepínač Funkce | Off-Mom |
| Série | GS | Obal | Bulk |
| Obrys | 7.20mm x 7.20mm | Ostatní jména | EG2519 L600001 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | provozní síla | 130gf |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mechanické Life | 1,000,000 Cycles | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | Osvětlení Type, Color | - |
| Osvětlení | Non-Illuminated | Funkce | - |
| Detailní popis | Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole | Kontakt Rating @ Napětí | 0.05A @ 50VDC |
| Obvod | SPST-NO | Pohon Type | Standard |
| Pohon Orientace | Top Actuated | Pohon Materiál | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Délka pohonu, pravý úhel | - | Pohon Výška mimo PCB, Vertikální | 10.00mm |