domů > produkty > Spínače > Přepínače DIP > KAR10LAGT
KAR10LAGT
KAR10LAGT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KAR10LAGT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number KAR10LAGT
Výrobce E-Switch
Popis SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number KAR10LAGT Výrobce E-Switch
Popis SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5771 pcs Datový list KAR Series DatasheetKAR10LAGT Drawing
Kategorie Spínače prací Yes
napìtí 24VDC styl koncovky PC Pin
Série KAR stoupání 0.100" (2.54mm), Full
Obal Tube Ostatní jména EG4483
Provozní teplota -30°C ~ 85°C Počet poloh 10
Typ montáže Through Hole, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
mechanické Life 2,000 Cycles Délka 1.090" (27.69mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad Board 0.287" (7.30mm)
Funkce Process Sealed elektrická životnost -
Detailní popis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 25mA 24VDC Jmenovitá hodnota proudu 25mA