KC13A10.001NLS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KC13A10.001NLS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KC13A10.001NLS |
|---|---|
| Výrobce | E-Switch |
| Popis | SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | KC13A10.001NLS | Výrobce | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 21851 pcs | Datový list | KC13A10.001NLS DrawingKC Series Datasheet |
| Kategorie | Spínače | Napìtí - AC | 125V |
| styl koncovky | Solder Lug | Série | KC |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 9.80mm Dia | provozní síla | 8.770gfm |
| Počet poloh | 3 | Počet Poláků na palubě | 1 |
| Počet magnetofonů | 1 | Typ montáže | Panel Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Index se zastaví | Fixed |
| Funkce | - | Detailní popis | Rotary Switch 3 Position SP3T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount |
| Hloubka za panelem | 18.50mm | Jmenovitá hodnota proudu | 350mA (AC) |
| Kontakt časování | Non-Shorting (BBM) | Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Finish | Silver | Okruh na palubě | SP3T |
| Úhel Throw | 30° | Pohon Type | Flatted (6.35mm Dia) |
| Pohon Délka | 10.00mm |