RA125A2200
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RA125A2200 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RA125A2200 |
|---|---|
| Výrobce | E-Switch |
| Popis | SWITCH ROCKER SPDT 11A 125V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RA125A2200 | Výrobce | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH ROCKER SPDT 11A 125V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 104213 pcs | Datový list | RA1 Series DatasheetRA125A2200 Drawing |
| Kategorie | Spínače | Napìtí - AC | 125V |
| styl koncovky | Solder Lug | přepínač Funkce | On-Off-On |
| Série | RA1, LAMB | Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 19.40mm x 13.10mm |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -20°C ~ 55°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Snap-In | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mechanické Life | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Osvětlení Type, Color | - | Funkce | - |
| elektrická životnost | 10,000 Cycles | Detailní popis | Rocker Switch SPDT 11A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In |
| Jmenovitá hodnota proudu | 11A (AC) | Barva - Pohon / Cap | White |