domů > produkty > Spínače > Tlačítkové spínače > TA10UEECAUPN
TA10UEECAUPN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TA10UEECAUPN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number TA10UEECAUPN
Výrobce E-Switch
Popis SWITCH PUSH 10PDT 0.4VA 20V
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS není v souladu
In Stock 4424 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number TA10UEECAUPN Výrobce E-Switch
Popis SWITCH PUSH 10PDT 0.4VA 20V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS není v souladu
Dostupné množství 4424 pcs Datový list TA/LT Series Datasheet
Kategorie Spínače Napìtí - DC 20V
Napìtí - AC 20V Typ Standard
styl koncovky PC Pin přepínač Funkce On-On
Série TA Panelového výřezu Rozměry -
Obal Bulk Ostatní jména Q1327129
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Through Hole, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) mechanické Life -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Osvětlení napětí (nominální) - Osvětlení Type, Color -
Funkce Epoxy Sealed Terminals elektrická životnost 100,000 Cycles
Barva - Pohon / Cap - Obvod 10PDT
Pohon Type Plunger for Cap
Související produkty
  • Část#:TA10
  • Výrobci:FLIR
  • Popis:PROTECTIVE CASE FOR DM9X SERIES
  • Na skladě:1635
  • Část#:TA10-F
  • Výrobci:FLIR
  • Popis:PROTECTIVE CASE FOR DM9X AND TA7
  • Na skladě:1881
TA1210 Image
  • Část#:TA1210
  • Výrobci:Crydom
  • Popis:SSR RELAY SPST-NO 10A 24-140V
  • Na skladě:985
TA12-11SRWA Image
TA1225 Image
  • Část#:TA1225
  • Výrobci:Crydom
  • Popis:SSR RELAY SPST-NO 25A 24-140V