ECS-MPI4040R4-220-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECS-MPI4040R4-220-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECS-MPI4040R4-220-R |
|---|---|
| Výrobce | ECS Inc. International |
| Popis | FIXED IND 22UH 1.3A 316 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | ECS-MPI4040R4-220-R | Výrobce | ECS Inc. International |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 22UH 1.3A 316 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 91875 pcs | Datový list | ECS-MPI4040 Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm) | stínění | Shielded |
| Série | ECS-MPI4040 | hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | XC2325TR |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 22µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.079" (2.00mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Funkce | - | Detailní popis | 22µH Shielded Inductor 1.3A 316 mOhm Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 316 mOhm | Jmenovitá hodnota proudu | 1.3A |
| Proud - Saturace | 1.8A |