B25620B0567K703
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B25620B0567K703 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B25620B0567K703 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 560UF 10% 700VDC SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | B25620B0567K703 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 560UF 10% 700VDC SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1300 pcs | Datový list | B2562x Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 700V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | Threaded, Female | Velikost / Rozměry | 4.567" Dia (116.00mm) |
| Série | B2562 | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 495-7224 | Provozní teplota | -55°C ~ 75°C |
| Typ montáže | Chassis, Stud Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks | Rozestup vývodù | 1.969" (50.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 3.071" (78.00mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| Detailní popis | 560µF Film Capacitor 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can | kapacitní | 560µF |