B25631A187K800
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B25631A187K800 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B25631A187K800 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 180UF 10% 800VDC SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B25631A187K800 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 180UF 10% 800VDC SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5049 pcs | Datový list | B25631 Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 800V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | Threaded, Male | Velikost / Rozměry | 3.346" Dia (85.00mm) |