domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32021A3182M000
B32021A3182M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32021A3182M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32021A3182M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1800PF 20% RADIAL
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number B32021A3182M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1800PF 20% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 340665 pcs Datový list B32021-26 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC -
Napìtí - AC 300V Tolerance ±20%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry -
Série B32021 hodnocení Y2
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména B32021A3182M Provozní teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 35 Weeks Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 1800pF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 1800pF