domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32023A3683K189
B32023A3683K189
B32023A3683K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32023A3683K189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32023A3683K189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.068UF 10% 300VAC RAD
(v amerických dolarech)
2400 pcs
Product parameter
Part Number B32023A3683K189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.068UF 10% 300VAC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS