B32360A4106J80
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32360A4106J80 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32360A4106J80 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 10UF 5% 480VAC QC TERM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B32360A4106J80 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 10UF 5% 480VAC QC TERM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5789 pcs | Datový list | B3236x Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | - |
| Napìtí - AC | 480V | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | Quick Connect, Disconnect | Velikost / Rozměry | 2.087" Dia (53.00mm) |
| Série | B32360 | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | B32360A4106J 80 B32360A4106J080 |
Provozní teplota | -40°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Chassis, Stud Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.256" (6.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 2.835" (72.00mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized | Detailní popis | 10µF Film Capacitor 480V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can |
| kapacitní | 10µF | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
B32361A2107J050 - Výrobci:
EPCOS - Popis:
CAP FILM 100UF 5% 250VAC SCREW - Na skladě: