domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32361B2207J050
B32361B2207J050
B32361B2207J050
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32361B2207J050 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32361B2207J050
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 200UF 5% 250VAC SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number B32361B2207J050 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 200UF 5% 250VAC SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3396 pcs Datový list UPS Systems BriefB32361,2 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC -
Napìtí - AC 250V Tolerance ±5%
Ukončení Threaded, Male Velikost / Rozměry 2.500" Dia (63.50mm)