domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32520C6223J189
B32520C6223J189
B32520C6223J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32520C6223J189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32520C6223J189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
(v amerických dolarech)
7200 pcs
Product parameter
Part Number B32520C6223J189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS