domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32521C0684K189
B32521C0684K189
B32521C0684K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32521C0684K189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32521C0684K189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.68UF 10% 63VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
6800 pcs
Product parameter
Part Number B32521C0684K189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.68UF 10% 63VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS