B32521C3224M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32521C3224M289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32521C3224M289 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 0.22UF 20% 250VDC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3320 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32521C3224M289 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.22UF 20% 250VDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 343614 pcs | Datový list | B32520-29 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 250V |
| Napìtí - AC | 160V | Tolerance | ±20% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) |
| Série | B32521 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.433" (11.00mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked | Detailní popis | 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial |
| kapacitní | 0.22µF | Aplikace | Automotive; EMI, RFI Suppression |