domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32522C3224K189
B32522C3224K189
B32522C3224K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32522C3224K189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32522C3224K189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
(v amerických dolarech)
5200 pcs
Product parameter
Part Number B32522C3224K189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS