domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32522C3474K000
B32522C3474K000
B32522C3474K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32522C3474K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32522C3474K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B32522C3474K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 187796 pcs Datový list B32520-29 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC 160V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Série B32522 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-4179
B32522C3474K
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Rozestup vývodù 0.591" (15.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.433" (11.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailní popis 0.47µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitní 0.47µF