B32526R6475K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32526R6475K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32526R6475K000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1620 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32526R6475K000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 25733 pcs | Datový list | B32520-29 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 400V |
| Napìtí - AC | 200V | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 1.634" L x 0.472" W (41.50mm x 12.00mm) |
| Série | B32526 | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | B32526R6475K B32526R6475K-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 44 Weeks | Rozestup vývodù | 1.476" (37.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Detailní popis | 4.7µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial | kapacitní | 4.7µF |