domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C0333J189
B32529C0333J189
B32529C0333J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C0333J189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C0333J189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.033UF 5% 63VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
2800 pcs5600 pcs8400 pcs14000 pcs
28000 pcs70000 pcs140000 pcs
Product parameter
Part Number B32529C0333J189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.033UF 5% 63VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS