domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C0562K289
B32529C0562K289
B32529C0562K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C0562K289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C0562K289
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 5600PF 10% 63VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
12800 pcs
Product parameter
Part Number B32529C0562K289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 5600PF 10% 63VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1224377 pcs Datový list B32529C562x289 Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 63V
Napìtí - AC 40V Tolerance ±10%