B32529C0823J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C0823J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32529C0823J000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 0.082UF 5% 63VDC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B32529C0823J000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.082UF 5% 63VDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |