domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C1222J189
B32529C1222J189
B32529C1222J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C1222J189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C1222J189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 2200PF 5% 100VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
2800 pcs5600 pcs8400 pcs14000 pcs
28000 pcs70000 pcs140000 pcs
Product parameter
Part Number B32529C1222J189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 2200PF 5% 100VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1405355 pcs Datový list B32520-29 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 100V
Napìtí - AC 63V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)