domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C1224K189
B32529C1224K189
B32529C1224K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C1224K189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C1224K189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
(v amerických dolarech)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Part Number B32529C1224K189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 815929 pcs Datový list B32520-29 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 100V
Napìtí - AC 63V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Série B32529 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-4974-2
B32529C1224K189-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailní popis 0.22µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitní 0.22µF Aplikace Automotive; EMI, RFI Suppression