domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C1333M189
B32529C1333M189
B32529C1333M189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C1333M189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C1333M189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.033UF 20% 100VDC RAD
(v amerických dolarech)
11200 pcs
Product parameter
Part Number B32529C1333M189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.033UF 20% 100VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS