B32529C3822J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C3822J289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32529C3822J289 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 8200PF 5% 250VDC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3200 pcs | 6400 pcs | 9600 pcs | 16000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 32000 pcs | 80000 pcs | 160000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B32529C3822J289 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 8200PF 5% 250VDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1280778 pcs | Datový list | B32520-29 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 250V |
| Napìtí - AC | 160V | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins | Série | B32529 |
| hodnocení | - | Obal | Tape & Box (TB) |
| Paket / krabice | Radial | Ostatní jména | 495-76968-3 B32529C3822J289-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Detailní popis | 8200pF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial | kapacitní | 8200pF |