domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C6123J289
B32529C6123J289
B32529C6123J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C6123J289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C6123J289
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.012UF 5% 400VDC RAD
(v amerických dolarech)
2300 pcs4600 pcs11500 pcs
16100 pcs57500 pcs115000 pcs
Product parameter
Part Number B32529C6123J289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.012UF 5% 400VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS