domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C6222K289
B32529C6222K289
B32529C6222K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C6222K289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C6222K289
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 2200PF 10% 400VDC RAD
(v amerických dolarech)
3200 pcs6400 pcs9600 pcs16000 pcs
32000 pcs80000 pcs160000 pcs
Product parameter
Part Number B32529C6222K289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 2200PF 10% 400VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1154482 pcs Datový list B32520-29 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 400V
Napìtí - AC 200V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)