domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C8103K189
B32529C8103K189
B32529C8103K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C8103K189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C8103K189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
(v amerických dolarech)
1400 pcs2800 pcs4200 pcs9800 pcs
14000 pcs35000 pcs70000 pcs
Product parameter
Part Number B32529C8103K189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 524932 pcs Datový list B32520-29 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 630V
Napìtí - AC 400V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)
Série B32529 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-4970-2
B32529C8103K189-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.394" (10.00mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailní popis 10000pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitní 10000pF Aplikace Automotive; EMI, RFI Suppression