domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C8472J000
B32529C8472J000
B32529C8472J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C8472J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C8472J000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 5% 630VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B32529C8472J000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 5% 630VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 499381 pcs Datový list B32520-29 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 630V
Napìtí - AC 400V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm)
Série B32529 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-1258
B32529C8472J
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailní popis 4700pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitní 4700pF Aplikace Automotive; EMI, RFI Suppression