domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32559C8822K000
B32559C8822K000
B32559C8822K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32559C8822K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32559C8822K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 8200PF 10% 630VDC RAD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B32559C8822K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 8200PF 10% 630VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 785784 pcs Datový list B32559C Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 630V
Napìtí - AC 400V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm)
Série B32559 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-2904
B32559C8822K
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Detailní popis 8200pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial
kapacitní 8200pF Aplikace High Pulse, DV/DT