B32560J1334K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32560J1334K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32560J1334K000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC 2DIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B32560J1334K000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC 2DIP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 445485 pcs | Datový list | B32560-64 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 100V |
| Napìtí - AC | 63V | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.354" L x 0.106" W (9.00mm x 2.70mm) |
| Série | SilverCap™ B32560 | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 2-DIP |
| Ostatní jména | 495-75704 B32560J1334K B32560J1334K-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.224" (5.70mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked | Detailní popis | 0.33µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP |
| kapacitní | 0.33µF | Aplikace | General Purpose |